Kazısız Boru ve Kanalizasyon Tamiratı

Günlük hayatımızda; günde en az 5 ile10 kez kullandığımız banyolarımız, yemeklerimizi hazırlarken kullandığımız çeşme suyu yada sonrasında bulaşıklar için hiç farkında olmadan onlarca litre su kullanıyoruz.

Modern dünyamız hızla geliştikçe atık su borularındaki yük bir o kadar da artmaktadır. Çamaşır suları, yağmur suları derken saymakla bitmez.

Belediyelerin kendi arıtma sistemlerindeki yoğunluk ve problemlere hiç değinmek istemiyoruz.

Kazısız Boru ve Kanalizasyon Tamiratı ekibi olarak sizlere sunduğumuz hizmetler; kullandığınız çapı 70mm ile 300mm arasındaki tüm boru ve kanalizasyonların, tamiratını Modern Kanal Tvler ile bilgisayar ortamında hasar tespitini görüntüleyip analiz ediyoruz.

Kazısız Boru ve Kanalizasyon Tamiratını çesitli metodlarla ve Modern Tekniklerle eskisinden daha sağlam bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Gerektiğinde Kazısız Boru ve Kanalizasyon Tamiratı uygulamalarında yaklasik  0.5 ile 1 metre kare büyüklüğünde noktasal kazı veya beton açma ihtiyaçlarımız da oluşabiliyor. Kazısız Boru ve Kanalizasyon Tamiratı işlemi 30 cm den başlayıp hattın genelde kullanıldığı dirseklere bağlı olmak şartiyla 10, 20, 30.. ve daha uzun metrelerde robotlarla kanal tamirat ve komple yenileme işlemi yapıyoruz.
Kazısız Boru ve Kanalizasyon Tamiratı tamamlandıktan sonra tekrar borunun Kanal TV görüntüsü ve kanal raporunu sizlere bitmiş halde sunuluyor. Kazısız Boru ve Kanalizasyon Tamiratı sayesinde gereksiz kazma, kırma, inşaat stresini, zaman kaybını  ve daha önemlisi tamirat masraf ve giderlerini azaltıyoruz.
 
Unutmamak gerek ki Kazısız Boru ve Kanalizasyon Tamiratı ile çevre dostu olarak atık su sızdırmayan borularla artık toprağa pis su karışmayacak ve yeni nesillere daha temiz bir içme suyu ve dünya bırakacağız.
 
Kazısız Boru ve Kanalizasyon Tamiratı hakkında merak ettiğiniz ve bilgi edinmek istediğiniz konularda sizlere telefon ve eposta yoluyla hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Kazısız Boru ve Kanalizasyon Tamiratı ekibi olarak sağlıklı ve temiz çevreli bir dünya diliyoruz..

İletişim Formu

Resimler

İletişim: 0090 531 713 5748